Can Metal | Otomotiv, Can Metal, Yeşilova Holding'e bağlı bir şirket olarak 1993 yılında Bursa'da kurulmuş olup, 2007 yılında yüksek basınçlı aluminyum döküm parçalar üretmek üzere yeni yatırımlar yapmıştır. Yeşilova Holding’in 40 yıllık Alüminyum ve farklı sektörlerdeki bilgi birikimi, tecrübesi ve öğrenilmiş derslerinden yararlanarak, müşterilerine sürdürülebilir & izlenebilir & tam zamanında & kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. 5.500 m fabrika sahası içerisinde, başta otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar konusunda hizmet vermektedir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DİLEK AĞACI
OTOMOTİV
Alüminyum hafifliği, korozyon direnci, darbe emiciliği, görselliği gibi özellikleri ile otomotiv sektörünün vazgeçilmez metalidir.
Dünyada karbondioksit emilsiyonları ve yakıt tüketimi önemini artırdıkça otomotivde kullanılan alüminyum miktarı da artmaktadır. Holding merkezimizin bulunduğu Bursa aynı zamanda Türk otomotiv sektörünün de merkezi konumumdadır.

Otomotiv sektöründe üretim yöntemine göre çok farklı amaçlarla kullanılabilinen alüminyum, döküm parçalar ve ağırlıkla görsel aksesuarlarda, powertrain parçaları ve güvenlik ekipmanlarında kullanılmaktadır.

Yeşilova Holding bünyesinde otomotiv kültürünü yaşayan bir yapıda oluşumuz otomotiv sektörünün beklentilerini daha iyi anlamamıza ve kendimizi bu beklenti ve ihtiyaçlara göre şekillendirmemize yardımcı olmaktadır.

Malzeme konusunda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübemizle otomotiv sektörünün beklentilerine yönelik 5 farklı alaşım ile eşzamanlı üretim gerçekleştirebiliyoruz.

Sahip olduğumuz işleme parkuru ve talaşlı imalattaki uzmanlığımızla otomotiv sektörünün gerektirdiği en dar toleranslarda üretim yapabiliyoruz. Kalitemizin sürdürülebilirliği tam otomasyon tesis altyapımızla sağlanmaktadır.

Yeşilova Ar-Ge merkezi ve profesyonel mühendis kadromuzla otomotiv üreticileri ve otomotiv yan sanayi müşterilerine projenin başlangıcından devreye alınmasına kadar her aşamada co-design olarak hizmet veriyoruz.

Yüksek performanslı ürünler üretme konusundaki yetkinliğimiz ve heyecanımız bizi bu alanda güçlü kılan özelliklerimizdendir. Profesyonel hizmet anlayışımız ve satış sonrası hizmetlerimiz ile sektörde alüminyum tedarikçisi olmaktan öte bir çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)-
USD--
EUR--
NEDEN CAN METAL?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.