Can Metal | Beyaz Eşya, Can Metal, Yeşilova Holding'e bağlı bir şirket olarak 1993 yılında Bursa'da kurulmuş olup, 2007 yılında yüksek basınçlı aluminyum döküm parçalar üretmek üzere yeni yatırımlar yapmıştır. Yeşilova Holding’in 40 yıllık Alüminyum ve farklı sektörlerdeki bilgi birikimi, tecrübesi ve öğrenilmiş derslerinden yararlanarak, müşterilerine sürdürülebilir & izlenebilir & tam zamanında & kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. 5.500 m fabrika sahası içerisinde, başta otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar konusunda hizmet vermektedir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DİLEK AĞACI
BEYAZ EŞYA
Alüminyum; hafifliği, korozyon dayanımı, şekillendirilebilirliği, işlenebilirliği, elektrik ve ısı iletkenliği, yanmazlığı, hijyenikliği, ekonomik oluşu gibi birçok özelliğinden dolayı beyaz eşya sektöründe yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
Ayrıca, Alüminyum alaşımlarının sertlik ve yumuşaklık açısından son derece çeşitli olması alternatif ihtiyaçlara cevap verebilmesini sağlamaktadır.

Yeşilova Holding Ar-Ge birimi ve profesyonel mühendis kadromuz ile ihtiyaç duyulan özel çözümleri müşterilerimize sunmaktayız. Projenin başlangıcından devreye alınışına kadar hem ürün hem de proses tasarımı desteğini müşterilerimize vermekteyiz. Düzenli malzeme talebi olan müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda kanban hizmeti vermekteyiz. 
Başlıca Sektörlerimiz
• Makine
• Otomasyon
• Aydınlatma
• Reklam
• Soğutucu
• Beyaz Eşya
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)-
USD--
EUR--
NEDEN CAN METAL?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.