Skip to main content

Otomotiv Çözümleri Aktarma Organları

Ana sanayi otomotiv firmaları için iç trim, dış trim, şasi ve güvenlik parçalarının tasarım ve üretim faaliyetlerini yürütüyoruz. Ürünün stil aşamasından başlayarak tasarım, analiz, test ve doğrulama faaliyetlerini kapsayan ortak projeler gerçekleştirerek bitmiş ve onaylanmış ürünü müşterilerimize sunuyoruz.

Motor Taşıyıcı Sistemleri

Motor taşıyıcı braketler statik ve dinamik yükleri taşır ve düşük frekanslardan yüksek frekanslara kadar titreşimleri absorbe eder. Otomotiv sektörü için güvenlik parçaları üretebilme yetkinliğine ve gerekli sertifikalara sahip olarak üretim gerçekleştiriyoruz.

Şasi Bağlantı Sistemleri

Şasi bağlantı parçaları, hafif ticari araç üreticilerine alan, ağırlık ve maliyet avantajı sağlanmaktadır. Montaj işlemi sırasında parçalara kıvırma operasyonu uygulanmaktadır. Firmamız tarafından geliştirilen analiz ve prosesler yardımı ile kıvırma operasyonları ısıl işleme gerek duymaksızın hatasız olarak üretim yapmaktayız.

Hava Süspansiyon Sistemleri

Hava süspansiyon sistemleri araçların taşıma yükünü ve gövdesini zorlu yol koşullarının neden olduğu kuvvetlerden korumaya yardımcı olan ağır hizmet tipi ve yüksek performanslı bir sistemdir. Pistonun ana işlevi stabilite sağlamaktır. Pistonunun sızdırmaması için bünyemizde sızdırmazlık testleri de uygulamaktayız.

Direksiyon Sistemleri

Direksiyon aktarma sistemleri güvenlik açısından araçlardaki en kritik ekipmanlar arasındadır. Düşük porozite ve ölçüsel hassasiyet beklentileri ve çok hassas işleme gereksinimleri parçanın üretilebilirliğini zorlaştırmaktadır. Tüm bu beklentiler karşılanarak direksiyon aktarma sistemlerinde de üretim yapmaktayız.

Vites Kutusu, El Freni ve Egzos Parçaları

Hassas toleranslara sahip el freni ve vites kutusu parçalarının üretimi ve kontrollerini gerçekleştiriyoruz.​

Batarya Sistem Çözümleri

Araçlarda kullanılan batarya sistemlerinin taşıyıcı parçalarının üretimini yapıyoruz.​

Kompresör Sistemleri

Üretim sonrasında doğrusallık beklenen kompresör parçalar için HDPC çözümler ürretiyoruz.​

Ürünlerimiz hakkında özel sorularınız mı var?
Cevap vermekten mutluluk duyarız.

Taha Ersel Taş

Canel Otomotiv

İş Geliştirme Müdürü