Skip to main content

Yetkinlikler

Analiz, Tasarım, Doğrulama

Üst düzey teknoloji yazılımlarıyla, mühendislik bilgi birikimi ve öngörüsüyle ürüne tasarımından itibaren inovatif değer katıyoruz.

Akış simülasyonu, katılaşma simülasyonu, gerilim analizi, yolluk, malzeme akış optimizasyonu, olası çekinti ve gaz poroziteleri gibi parametreler göz önüne alınarak tasarım sürecinde olası problemlerin önüne geçiyoruz.
Dizayn aşamasında, proje ve üretim mühendislerimizin katılımı ile müşterilerimizden gelen orijinal model üzerinde gerekli optimizasyonları uyguluyoruz. Optimizasyon sürecinde ayrım hatları, çıkış açıları, et kalınlıkları, maça tasarımları, iticiler dahil tüm parametreleri gözden geçirilerek müşterilerimize katkı sağlıyoruz.

Ürün Geliştirme

Yeni teknolojik trendleri öngörmeyi ve verimlilik, hafiflik, maliyet, kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan farklılaştırıcı ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken ve üretirken, geliştirmenin ilk aşamalarından nihai üretime kadar titizlikle çalışıyoruz.

Proje Yönetimi

Sektör gerekliliklerini karşılayan çevik proje yönetimi, ekip yönetimi, müşteri özel isteklerine hakimiyet, çözüm odaklılık, proaktif yaklaşım, kusursuz müşteri deneyimi doğrultusundaki yönetim anlayışını benimsiyoruz.

Kalite Yönetimi

Üretim gerekliliklerini karşılayan sertifikalarımız ve programlarımızla müşterilerimizin güvendiği stratejik bir çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.