Skip to main content

Teknoloji

Teknolojik Altyapı

Yenilikçi fikirleri hayata geçirirken ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kaynaktan sunmak için son teknolojiyi kullanıyoruz.

Ergitme

Ergitme kapasitemiz ile 5 farklı alaşım tipini aynı süreci işleyebilecek şekilde üretim gerçekleştiriyoruz. Tüm süreci efektif bir ergitme, kesintisiz, temiz ve kontrollü hammadde ile ilerletiyor son teknoloji sistemleri kullanarak çözüm sunuyoruz.

Enjeksiyon

Malzeme konusunda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübemizle çalıştığımız sektörlerin beklentilerine yönelik 5 farklı alaşım ve 1050 tona kadar pres kapasitesi ile tam otomasyon sayesinde eşzamanlı üretim gerçekleştirebiliyoruz. Son teknoloji ile donatılan enjeksiyon döküm hatlarımızda “üretirken kontrol etme” bakış açısıyla endüstri 4.0 gerekliliklerine uygun olan hücre tipi akıllı makinalar kullanıyoruz.

Kumlama

Son teknoloji ile üretilmiş olan sürekli tip kumlama makinalarımızla döküm parçalarımızdaki yüzey temizleme işlemlerini yaparak rekabetçi parçalar üretiyoruz.

Talaşlı İmalat

İşleme operasyonlarımız, son teknoloji kapalı hücrelerde, parçalarda istenen yüksek hassasiyet ve otomotivdeki verimlilik unsurları dikkate alınarak kurgulanmaktadır.

Birleştirme Teknolojileri

Yüksek otomasyon seviyesine sahip kaynak hücrelerimiz ile en yüksek kalitede montaj yapabilmek için en iyi tedarikçilerle son teknolojiyi kullanıyoruz.

Montaj

Montaj işlemini yüzde yüz kontollü, entegre montaj hattımız ile müşterilerimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak gerçekleştiriyoruz.

Test Merkezi

Yeşilova olarak hem malzeme hem de ürün bazında araştırmalar ve test çalışmaları yürütmekteyiz. Yetkin çalışanlardan oluşan laboratuvar ekibimiz malzemelerin karakteristik özelliklerini belirlemek için metalografik ve mekanik deneyleri gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda ürün beklentilerini test edebileceğimiz cihazlarımızla boyutsal ve mekanik doğrulama, malzeme doğrulama, boya ve yüzey doğrulama gibi dayanım testlerini ve çevresel testleri müşteri isterinde yerine getirmekteyiz.